ILGO GYVENIMO PASLAPTYS: SVEIKA GYVENSENA, TYRAS ORAS, SAIKAS, BLAIVUMAS IR RAMUS GYVENIMAS
Header

MŪSŲ MISIJA YRA ŠVIESTI PASAULĮ APIE INSULTO POŽYMIUS IR PRIMINTI , KAD VEIKSMŲ REIKIA IMTIS NEDELSIANT!

kovo 3rd, 2021 | Posted by Lina Balčiūnienė in Sveikatos priežiūra Kelmės rajono ugdymo įstaigose

Projekto „FAST herojai” mokomosios priemonės: plakatai, pratybų sąsiuviniai, vokai laiškams, jau pasiekė Kelmės visuomenės sveikatos biurą.

Taip pat vakar pasiekė pirmoji parama projektui, dėkojame Kelmės Rotary klubui už paramą projektui. tikimės, kad nesustosime pusiaukelėje ir parodysime pavyzdį visai Lietuvai.

Trumpai apie projektą:

 Makedonijos universiteto Švietimo ir socialinės politikos fakultetas, remiamas „Angels“ iniciatyvos, parengė „FAST herojų“ mokyklose vykdomą kampaniją, kurią patvirtino Pasaulio insulto organizacija.

Kampanijos misija – šviesti pasaulį apie insulto požymius, visiems priminti svarbiausią dalyką – veiksmų reikia imtis nedelsiant!

Tikima, kad vaikai gali turėti didelės įtakos vykdant insulto prevenciją. Mokyklos iš daugiau nei 20 pasaulio šalių kartu kuria milijono vaikų bendruomenę, vykdančią vieną didelę misiją – apsaugoti savo senelius nuo insulto bei sugebėti jiems greitai padėti, jei tokia bėda įvyktų.

„FAST herojai“ – tai apdovanojimus pelniusi interaktyvi edukacinė iniciatyva, kuria siekiama kuo platesnei visuomenei paaiškinti apie insulto simptomus bei pamokyti, kaip greitai reaguoti ištikus insultui. Sužinojus ir išmokus galima padėti išgelbėti mylimus senelius ar vyresnio amžiaus artimuosius.

Interaktyvi edukacinė programa pirmiausia yra skirta 5–9 metų vaikams. Programoje vaikai mokomi empatijos ir meilės, jiems suteikiama žinių, praktinių gelbėjimo įgūdžių.

Kelmės visuomenės sveikatos biuro informacija

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.