ILGO GYVENIMO PASLAPTYS: SVEIKA GYVENSENA, TYRAS ORAS, SAIKAS, BLAIVUMAS IR RAMUS GYVENIMAS
Header

PRIKLAUSOMYBIŲ KONSULTANTAI TIESIA PAGALBOS RANKĄ: MOTYVUOS IR PADĖS ATSITIESTI!

rugsėjo 23rd, 2019 | Posted by Lina Balčiūnienė in Emocinė parama ir pagalba Jums sunkioje gyvenimo situacijoje | Prevencinės programos

Kelmės rajone plečiama pagalba nuo alkoholio priklausomiems žmonėms. Pagalbos norintys kelmiškiai ir  jų artimieji gali drąsiai kreiptis į priklausomybių konsultantą Kelmės visuomenės sveikatos biure, kuris anonimiškai, nemokamai konsultuoja. Vieniems pataria ir  suteikia informacijos, kitiems – padeda atpažinti ir įvertinti priklausomybę, motyvuoja keistis, o svarbiausia – nuoširdžiai palaiko pokyčių metu.

            Nuo priklausomybių kenčiantys žmonės ir jų artimieji dažnai nežino, kur kreiptis. O pagalbos paieškas stabdo ir egzistuojanti visuomenėje stigma, esą priklausomybė tėra tik valios stoka, o ne liga.

            Į konsultantą  gali kreiptis ne tik pats žmogus, bet ir jo artimieji, draugai, matantys, jog reikia pagalbos dėl žalingo pomėgio. Tereikia kreiptis nurodytu telefono numeriu ir tiesiogiai, asmeniškai užsiregistruoti bei susitarti dėl konsultacijos. Priklausomybių konsultantas dirba trečiadieniais Kelmės visuomenės sveikatos biure (Vytauto Didžiojo g. 23, Kelmė).

            Tad jeigu nesupranti, kodėl artimieji priekaištauja dėl tavo pomėgio – alkoholio, jeigu tavo aplinkoje yra žmogus, turintis priklausomybę, o tu nežinai, kaip jam padėti, jeigu nori sužinoti, kaip pašalinti kliūtis į laimę, gerovę, sveikatą – susitikime!

Konsultacijos nemokamos ir konfidencialios.

Registracija ir išsamesnė informacija Visuomenės sveikatos biure, adresu:

 Vytauto Didžiojo g. 23, Kelmė arba  tel.8 427 52239

 

Kviečiame žmones dalyvauti nemokamose savitarpio pagalbos grupėse!

            Savitarpio pagalbos grupės – tai labai svarbus sveikesnio ir kokybiškesnio gyvenimo šaltinis. Šios veiklos tikslas – savitarpio pagalbos principu padėti žmonėms, turintiems priklausomybę nuo alkoholio bei jų šeimos nariams.  Visi, kurie nuoširdžiai siekia blaivybės, priimami į savitarpio pagalbos grupės užsiėmimus. Grupės narių   anonimiškumas ir  susirinkimų turinys už grupės ribų neviešinamas.

            Nuo rugsėjo mėnesio, Kelmės visuomenės sveikatos biure, vyksta nemokami savitarpio pagalbos grupių užsiėmimai  žmonėms, kenčiantiems nuo priklausomybių.

Išsamesnė informacija Visuomenės sveikatos biure adresu Vytauto Didžiojo g. 23, Kelmė arba  tel. 8 427 52239.

Lina Balčiūnienė
Kelmės visuomenės sveikatos biuro direktorė

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.