ILGO GYVENIMO PASLAPTYS: SVEIKA GYVENSENA, TYRAS ORAS, SAIKAS, BLAIVUMAS IR RAMUS GYVENIMAS
Header

VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURE VYKSTA POZITYVIOS TĖVYSTĖS MOKYMAI

gegužės 3rd, 2018 | Posted by Lina Balčiūnienė in Aktuali informacija | Sveika gyvensena

Pozityvios tėvystės mokymai  skirti ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikus auginantiems tėvams (globėjams), siekiantiems įgyti naujų žinių apie efektyvią ir saugią tėvystę, mokytis veiksmingesnių būdų bendrauti su vaiku (pozityvaus dėmesio rodymo, gyrimo, derybų) bei alternatyvių būdų reaguoti į neigiamą elgesį  (draudimas, ribų nustatymas, atskyrimas).
Tėvų pareiga,  mokyti vaiką mąstyti, jausti, ieškoti ir surasti teisingą sprendimą, įgyti socialinę patirtį,  ugdyti vaiko   atsakomybės jausmą, formuoti  vaiko vertybių sistemą. Tačiau kyla klausimas,  o kas moko tėvus priimti teisingus sprendimus auklėjant vaikus?
Tad gegužę,  šeimos mėnesį, į pagalbą tėvams mūsų miestelyje atskubėjo Visuomenės sveikatos biuro komanda. Trečiadienį prasidėjo mokymų ciklas skirtas tėvams, kurie nori įgyti žinių, patirties kaip įveikti sunkias situacijas bendraujant su augančiu vaiku.  Šios mokyklėlės nebūtų, jeigu ne šaunioji psichologė, šios mokyklėlės iniciatorė, dirbanti savanoriškais pagrindais – Kristina Šimkienė.
Į pirmąjį užsiėmimą susirinko rūpestingos mamytės, kurios rado laiko pabėgti nuo kasdienių rūpesčių. Užsiėmimų metu vyko darbas grupėse, diskusijos,  mamytėms buvo užduoti namų darbai. Tikimės, kad gegužės mėnesio trečiadienio vakarai bus naudingi įgyjant naujų žinių, bendraujant su bendraminčiais.

Visuomenės sveikatos biuro informacija

 

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.