ILGO GYVENIMO PASLAPTYS: SVEIKA GYVENSENA, TYRAS ORAS, SAIKAS, BLAIVUMAS IR RAMUS GYVENIMAS
Header

SVEIKATOS SKRYNELĖ

balandžio 17th, 2018 | Posted by Lina Balčiūnienė in Sveikatos priežiūra Kelmės rajono ugdymo įstaigose

Balandžio 13 dieną Kelmės „Aukuro“ pagrindinėje mokykloje vyko viktorina „Sveikatos skrynelė“. Renginio  tikslas – stiprinti vaikų sveikatą, gilinti šios srities žinias, įgūdžius. Viktorinoje dalyvavo 3a ir 3b klasės mokiniai. 5 komandos  po 5 mokinius buvo sudarytos atsitiktine tvarka, t.y. kiekvienas mokinys išsitraukė atitinkamą spalvą, kuri nurodė komandos pavadinimą. Klausimų buvo įvairių: apie maistą, dienos režimą, saugumą, pirmąją pagalbą, net apie taisyklingą kuprinių nešiojimą.

Visos komandos stengėsi nenusileisti žiniomis, išmone bei kūryba, tačiau susumavus rezultatus paaiškėjo, kad daugiausia  sveikatos stiprinimo ir saugojimo žinių  turi “Vynuogiukai”, kurie buvo apdovanoti Kelmės visuomenės sveikatos biuro dovanėlėmis bei padėkomis. Nebuvo nuskriausti ir likę viktorinos dalyviai. Jiems  taip pat buvo įteiktos padėkos bei paguodos prizai.
Akciją organizavo visuomenės sveikatos priežiūros specialistė, kuriai talkino socialinė pedagogė, logopedė bei 3a ir 3b klasės mokytojai.

Sveikatos priežiūros specialistė Rita Stonienė

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.