ILGO GYVENIMO PASLAPTYS: SVEIKA GYVENSENA, TYRAS ORAS, SAIKAS, BLAIVUMAS IR RAMUS GYVENIMAS
Header

MAŽAIS ŽINGSNELIAIS SVEIKATOS LINK

balandžio 16th, 2018 | Posted by Lina Balčiūnienė in Sveikatos priežiūra Kelmės rajono ugdymo įstaigose

Vaikai ― labiausiai pažeidžiama visuomenės dalis. Žmonių požiūris į sveikatą formuojasi vaikystėje, todėl svarbu, kad sveikos gyvensenos įgūdžiai būtų diegiami nuo pat mažumės. Tai turi tapti natūraliu gyvenimo būdu. Norėdami pakeisti visuomenės požiūrį į sveikatą, pirmiausia turime mokyti vaikus rūpintis sveikata, ugdyti sveiko gyvenimo būdą. Ne mažesnis vaidmuo tenka vaikų  ugdymo institucijoms – ikimokyklinėms įstaigoms ir mokykloms.
Tytuvėnų  lopšelis-darželis balandžio 12 d. pakvietė dalyvauti respublikinėje metodinėje konferencijoje „Mažais žingsneliais sveikatos link“. Konferencijos tikslas buvo apžvelgti vaikų sveikatos stiprinimo ypatumus ikimokyklinėse įstaigose.
Konferencijoje išklausėme ikimokyklinių įstaigų pranešimus vaiskų sveikatos stiprinimo, išsaugojimo, sveikos gyvensenos ugdymo temomis. Kelmės visuomenės sveikatos biuras konferencijoje pristatė pranešimą „Auginkime sveikus ir laimingus vaikus“ bei du stendinius pranešimus: „Vaikų sužalojimų namuose ypatumai ir prevencijos galimybės bei „Mokinių fizinis aktyvumas ir požiūris į jį“.

Visuomenės sveikatos biuro informacija

IMGP2366 IMGP2346 IMGP2327

 

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.