ILGO GYVENIMO PASLAPTYS: SVEIKA GYVENSENA, TYRAS ORAS, SAIKAS, BLAIVUMAS IR RAMUS GYVENIMAS
Header

PAMINĖTA PASAULINĖ VANDENS DIENA

kovo 28th, 2018 | Posted by Lina Balčiūnienė in Aktuali informacija

            Kiekvienais metais, kovo 22 dieną, minima Pasaulinė Vandens diena. Šios dienos tikslas – skatinti sąmoningą požiūrį į vandenį, akcentuoti didžiulę jo svarbą kiekvienam iš mūsų. Kelmės rajono mokyklose buvo minima Pasaulinė vandens diena.
Kelmės profesinio rengimo centre, „Aukuro pagrindinėje mokykloje, „Kražantės“ progimnazijoje, Tytuvėnų gimnazijoje ir Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijoje pertraukų metu vyko akcijos „Vaišinamės gardžiu vandeniu“, kurių metu mokyklų bendruomenės galėjo paragauti įvairiais vaisiais bei daržovėmis pagardinto natūralaus vandens.
Tytuvėnų vaikų lopšelyje darželyje vyko pamokėlės „Vandens lašelio kelionė“, kurios metu vaikučiai sužinojo apie vandenuką bei jo svarbą ne tik žmonėms, bet ir aplinkai, atlikinėjo bandymus, spalvino vandens lašelius.

            „Aukuro“ mokyklos ketvirtokai turėjo galimybę apsilankyti įmonėje „Kelmės vanduo“ bei šį tą sužinoti apie Kelmės žmonėms teikiamą vandenį bei susipažinti su jo kokybę gerinančiais įrenginiais. Mokiniai taip pat išklausė pamokėlės apie vandenį, jo būsenas bei svarbą žmogaus organizmui. Juk vanduo – tai jėgų šaltinis, kuris yra reikalingas kiekvienam iš mūsų.
Taip pat kovo mėnesį vyko viktorinos 7 ir  8 klasės mokiniams „ Pasaulinė vandens diena“.  Pradinių klasių mokiniai paskaitų „Vanduo  – gyvybės šaltinis“ metu susipažino su vandens savybėmis ir sužinojo kaip svarbu jį saugoti. Visi dalyviai buvo vaišinami vandeniu su skiltele citrinos ar apelsino. Džiugu tai, kad nei viena vandens stiklinė neliko pilna.
Švarus vanduo – gyvybės ir sveikatos šaltinis! Pakankamas vandens kiekis – tai vienas iš svarbiausių dalykų mūsų organizme reikiamų medžiagų apykaitos, maisto medžiagų pasisavinimo užtikrinimui.

Kelmės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro informacija

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.