ILGO GYVENIMO PASLAPTYS: SVEIKA GYVENSENA, TYRAS ORAS, SAIKAS, BLAIVUMAS IR RAMUS GYVENIMAS
Header

Judrioji savaitė ir Kelmėje

rugsėjo 23rd, 2016 | Posted by Lina Balčiūnienė in Aktuali informacija

europos sav.Kiekvieną rugsėjį visose Europos Sąjungos šalyse organizuojama Judrioji savaitė, kurios tikslas – raginti žmones daugiau judėti, sveikiau gyventi ir sportuoti.

Kelmės rajono visuomenės sveikatos biuras pakvietė jungtis organizacijas, bendruomenes, ugdymo įstaigas prie judriosios savaitės renginių.

Savaitė prasidėjo skambančių dubenėlių ir gongų garsų terapija, jogos užsiėmimais bei  Šiaurietiško vaikščiojimo pamokomis.

apibek mokykla 1          apibek mokyklaUgdymo įstaigose vyko akcija „Apibėk mokyklą“, aktyviausi šios akcijos dalyviai – Tytuvėnų vaikų lopšelio-darželio vaikai ir auklėtojos.

ant treniruoklio 1   ant treniruoklio 1Kelmės miesto gyventojams organizuota ,,Taisyklingos mankštos pamoka“ miesto stadione prie lauko treniruoklių.  Kineziterapeutė Gintarė Pranaitienė mankštos dalyvius supažindino kaip pradėti treniruotę, paruošti raumenis,sąnarius, kaip taisyklingai ir kada atlikti raumenų tempimo pratimus, kaip teisingai ir kiek laiko mankštintis.
Judriąją savaitę vainikuos žygis dviračiais minint Baltų vienybės dieną ir Tarptautinę dieną be automobilio.
Džiugu, kad ir mūsų miestas prisijungė prie Europos judriosios savaitės, kuri yra didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje.

 

Lina Balčiūnienė

Kelmės visuomenės sveikatos biuro direktorė

 

 

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.