ILGO GYVENIMO PASLAPTYS: SVEIKA GYVENSENA, TYRAS ORAS, SAIKAS, BLAIVUMAS IR RAMUS GYVENIMAS
Header

Gerumo niekada nebus per daug

gruodžio 30th, 2015 | Posted by Lina Balčiūnienė in Aktuali informacija

 

…Baltas Kalėdų Angelas

Daugel darbų nudirba,

Žadina, budina žmogų,

Kol jo širdis suvirpa…

             P1150509 (2)    Kelmės visuomenės sveikatos biuras, gruodžio pradžioje, pakvietė mokyklas, bendruomenes, organizacijas jungtis prie Bendrumo akcijos ,,Kalėdinis atvirukas vienišam žmogui“. Jeigu praėjusiais metais atvirukus kūrė mokiniai, darželinukai, jų tėveliai bei mokytojai, tai šiemet, aktyvios buvo ir bendruomenės, nevyriausybinės organizacijos, draugijos. Mokiniai, Visuomenės sveikatos biuro ir Socialinių paslaugų centro darbuotojai aplankė ir padovanojo šiltus bei nuoširdžius sveikinimus Liolių socialinės globos namų, Aukštelkės socialinės globos namų Pagryžuvio padalinio gyventojams, Slaugos ir palaikomojo gydymo skyriaus pacientams, vienišiems seneliams namuose.
ligonineje Sukurti Kalėdų atviruką ir parašyti keletą nuoširdžių žodžių galime kiekvienas. Tam neprireikia nei daug laiko, nei išlaidų. Keletas nuoširdžių žodžių ir dėmesys gali pradžiuginti ir nuraminti gulintį ligos patale ar iš namų mažai beišeinantį senolį, o gal vienišą kaimyną, kurio neaplanko vaikai. Mums labai džiugu, kad užsimezgė graži bičiulystė tarp vaikų ir senelių, kurdami atvirukus ir užrašydami savo ranka linkėjimus, vaikai mokosi gerumo, supratimo, atjautos, o svarbiausia – pagarbos vyresniems žmonėms.
Nuoširdžiai kviečiame visus kelmiškius aplankyti ir pasveikinti tuos, kurių galbūt be mūsų niekas neaplankys, tegul bus tai maloniausia dovana. Tikime, kad kartu puoselėjamas bendrumo jausmas taps neatsiejama mūsų visų gyvenimo dalimi. Nepaliaukime dalintis gerumu!

DSCF9635DSCF9643

Lina Balčiūnienė

Kelmės visuomenės sveikatos biuro direktorė

 

 

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.