ILGO GYVENIMO PASLAPTYS: SVEIKA GYVENSENA, TYRAS ORAS, SAIKAS, BLAIVUMAS IR RAMUS GYVENIMAS
Header

PROTŲ MŪŠIS PASAULINEI DIENAI BE TABAKO

birželio 9th, 2014 | Posted by VSB in Sveika gyvensena

Gegužės 29 dieną  VšĮ Kelmės PRC Tytuvėnų skyriuje surengtas nuotaikingas  protų mūšis skirtas „Pasaulinei dienai be tabako“ paminėti. Susirinko trys komandos, kuriose dalyvavo po 4 narius. Stebino ne tik šmaikštūs ir išradingi komandų pavadinimai „ Supermenai“ , „Mergiukai“ ir „Čiauškučiai“, bet ir azartas, kuris tvyrojo Tytuvėnų PRC bibliotekoje.
Renginio metu buvo kalbama apie rūkymą, jo daromą žalą žmogaus organizmui. Dviem komandom ( „Mergiukų ir „Čiauškučių“ ) surinkus vienodai taškų papildomoje užduotyje žaidėjai vardijo argumentus „Kodėl verta nerūkyti“. Šioje rungtyje išradingesni pasirodė „Mergiukų“  komanda.
Žaidime netrūko nei geros nuotaikos, nei emocijų – aiškinantis šauniausiąją komandą. I-ąją vietą iškovojo „Mergiukų“ komanda, II –ąją vietą – „Čiauškučių“ ir III-iąją – „Supermenai“.  Paskelbus nugalėtojus, visų laukė  prizai ir geros emocijos. Už prizus dėkojame Kelmės visuomenės sveikatos biurui. Renginį organizavo sveikatos priežiūros specialistė Živilė Rukienė ir socialinė pedagogė Neringa Bagdonavičienė.

Sveikatos priežiūros specialistė Živilė Rukienė

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.