ILGO GYVENIMO PASLAPTYS: SVEIKA GYVENSENA, TYRAS ORAS, SAIKAS, BLAIVUMAS IR RAMUS GYVENIMAS
Header

Mokinių kūrybinių darbų konkursas – paroda ,,Košės puodas“

lapkričio 14th, 2014 | Posted by VSB in Aktuali informacija

1Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijoje 2014-11-10 paminėta Europos sveikos mitybos diena,  kurios metu buvo organizuojama paroda – konkursas „Košės puodas“. Pertraukų metu mokiniai buvo kviečiami į valgyklą parungtyniauti įvairiose rungtyse. Konkurse dalyvavo 5- 7 klasių mokiniai.
Pirmosios pertraukos metu vyresnioji socialinė pedagogė Dalia Orlakienė pasekė pasaką ,,Saldi košė“, po to su mokiniais diskutavo ko moko ši pasaka.
Antrosios pertraukos metu sveikatos priežiūros specialistė trumpai pristatė sveikos mitybos piramidę ir paruošė dvi užduotis, kurias mokiniai atliko komandomis. Pirmoji užduotis duotus produktus suklijuoti į piramidę, antroji – išspręsti kryžiažodį.
Dailės pamokos metu mokiniai kūrė skaniausių košių receptus ir įvairia technika piešė, klijavo ,,košės puodus“. Parodai buvo atrinkti 27 darbeliai. Iš jų komisija atrinko ir apdovanojo geriausius 3 „košės puodus“ su receptais. Mokiniams įteiktos atminimo dovanėlės, kurias įsteigė Kelmės  visuomenės sveikatos biuras ir Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija. Padėkas bei simbolines atminimo dovanėles gavo visi parodoje dalyvavę mokiniai.
Renginį organizavo vyresnioji socialinė pedagogė Dalia Orlakienė, sveikatos priežiūros specialistė Živilė Rukienė ir dailės mokytoja Simona Tekorienė.

32

Šios dienos šūkis buvo:„Gyvenkime ne tam, kad valgytume, o valgykime tam, kad gyventume.“

Parengė sveikatos priežiūros specialistė Živilė Rukienė

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.