ILGO GYVENIMO PASLAPTYS: SVEIKA GYVENSENA, TYRAS ORAS, SAIKAS, BLAIVUMAS IR RAMUS GYVENIMAS
Header

Vaikų širdys plakė krepšinio ritmu trečius metus iš eilės

birželio 5th, 2013 | Posted by VSB in Sveikatos priežiūra Kelmės rajono ugdymo įstaigose

Kelmės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras tęsdamas 2011-ųjų LR Seimo Narkomanijos ir alkoholizmo prevencijos komisijos bei Sveikatos apsaugos ministerijos iniciatyvą, organizavo jau tradicinį, trečiąjį, 3×3 krepšinio turnyrą „Kai mūsų širdys plaka išvien“, kuriuo siekiama skatinti aktyvų, prasmingą vaikų ir jaunimo laisvalaikį, fizinį aktyvumą ir suteikti gerų emocijų.

Šiltą 2013 metų birželio 5 dieną,  gausiai susirinkę į Kelmės ,,Aukuro“ vidurinės mokyklos sporto aikštyną dalyviai ir juos palaikantys žiūrovai iš viso rajono dalyvavo gatvės 3×3 krepšinio šventėje. Dalyviai rungėsi dvejose amžiaus grupėse: 7-12 metų ir 13-16 metų. 7-12 metų amžiaus grupėje dalyvavo 2 komandos, o 13-16 metų grupėje  tarpusavyje varžėsi 7 komandos. 7-12 metų amžiaus grupėje nugalėtojais tapo D. Simanauskas, E. Šileika, U. Jankus ir E. Grigalaitis. o vyresnių 13-16 metų tarpe po atkaklios ir įnirtingos kovos nugalėjo A. Mickūnas, L. Kasparas, D. Vaiktus ir G. Ežerskis.

Krepšinį  žaidę vaikai ir paaugliai neslėpė noro iškovoti geriausiųjų titulą. Kelmės visuomenės sveikatos biuro direktorė akcentavo, kad svarbu būti fiziškai aktyviais, mokėti suburti komandą ir žaisti komandoje, o čempionų vardo nusipelnė visos komandos, nes šie vaikai savo geru pavyzdžiu skatino savo bendraamžius būti aktyviais, domėtis sportu, rūpintis savo sveikata ir puoselėti draugiškus santykius su savo bendraamžiais. Todėl visiems dalyvavusiems įteikti prizai ir atminimo dovanėlės. Komandos nugalėtojos buvo apdovanotos medaliais ir atminimo dovanėlėmis bei kvietimais dalyvauti II (finaliniame) etape Trakuose, kuris įvyks liepos 30 dieną ir jame varžysis vaikai iš visos Lietuvos.

Respublikinio renginio Trakuose dalyviai ne tik rungsis finalinėse kovose, bet ir dalyvaus pažintinėje ir pramoginėje programoje. Jiems bus įteiktos dovanos, padėkos raštai, o nugalėtojams bei prizinių vietų laimėtojams – medaliai, diplomai, partnerių ir rėmėjų dovanos.

 

 

Laimis Jonutis

visuomenės sveikatos stebėsenos specialistas

 

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.