ILGO GYVENIMO PASLAPTYS: SVEIKA GYVENSENA, TYRAS ORAS, SAIKAS, BLAIVUMAS IR RAMUS GYVENIMAS
Header

Paminėta pasaulinė sveikatos diena

balandžio 10th, 2013 | Posted by VSB in Sveika gyvensena

 

2013 metų balandžio 09 dieną Kelmės profesinio rengimo centro sporto salėje vyko sportinis renginys ,,Linksmosios estafetės”, skirtas Pasaulinei sveikatos dienai. Susirinkusiuosius pasportuoti pasveikino mokytoja D. Griškevičienė. Sveikatos priežiūros specialistė V. Makauskienė visiems priminė, kad judėjimas – tai gera savijauta ir gera sveikata, pacitavo Eladoje forumo sienoje iškaltus žodžius: ,, Jeigu nori būti stiprus – bėgiok, jeigu nori būti gražus – bėgiok, jeigu nori būti protingas – bėgiok” , palinkėjo būti  sveikiems ir energingiems, kuo daugiau judėti.

Renginyje dalyvavo ir savo kovinę dvasią demonstravo 4 komandos. Užduotys nebuvo nei gąsdinančios nei pavojingos, o mokiniams netrūko geros nuotaikos ir energijos atliekant smagias užduotis. Dalyviai rungėsi „Bulvių sodinimo“, „Kamuoliuko varymo“, „Gimnastikos lanko ridenimo“, „Kamuoliuko nešimo ant stalo teniso raketės“, „Šortų persimovimo“ ir kitose estafetės rungtyse. Varžybų dalyviai sužavėjo entuziazmu, begaliniu noru konkuruoti ir nugalėti, puikiu gebėjimu dirbti komandose. Geriausiai užduotis atliko GR2/1 grupės mokiniai, kuriems atiteko pagrindinis prizas – šventiniai pietūs valgykloje. Kitiems varžybų dalyviams buvo įteiktos  Kelmės visuomenės sveikatos biuro skirtos dovanėlės.

Visiems dalyviams padėkota už aktyvumą, įteikti padėkos raštai. Už šią jau penkmetį trunkančią tradiciją turime dėkoti KPRC administracijai, aktyviai visuose sveikatinimo renginiuose dalyvaujančiai soc. pedagogei A. Valošinienei, mokytojai D. Griškevičienei, kūno kultūros mokytojams J. ir G. Gedvygams, kurių dėka galėjome pajusti puikią atmosferą bei išvysti šypsenas ne tik dalyvių, bet ir žiūrovų veiduose.

Sveikatos priežiūros specialistė V. Makauskienė

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.