ILGO GYVENIMO PASLAPTYS: SVEIKA GYVENSENA, TYRAS ORAS, SAIKAS, BLAIVUMAS IR RAMUS GYVENIMAS
Header

Piešinių konkursas pasiekė finišą

birželio 6th, 2012 | Posted by VSB in Prevencinės programos

Kelmės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras 2012 metų gegužės mėnesį organizavo 6 – 8 klasių mokinių piešinių konkursą „Cigaretė – man ne draugė“ skirtą paminėti pasaulinei dienai be tabako. Visą mėnesį visuomenės sveikatos biuro specialistai rinko mokinių darbelius, kurie visi pasižymėjo kruopštumu, originalumu ir supratingumu, kad rūkymas – tai didelė žala žmogaus organizmui.

Konkurse dalyvavo mokiniai iš 10 rajono mokyklų: Užvenčio Šatrijos Raganos ir Kražių gimnazijų, Vaiguvos Vlado Šimkaus, Pakražančio ir Kelmės „Aukuro“ vidurinių mokyklų, Kelmės „Kražantės“, Mockaičių, Karklėnų ir Maironių pagrindinių mokyklų bei Tytuvėnų jaunimo mokyklos. Iš viso sulaukėme 93 labai įdomių mokinių darbelių.

Sveikiname nugalėtojus, kurie bus apdovanoti Kelmės visuomenės sveikatos biuro įsteigtais prizais: USB atmintinėmis, puodeliais, rašikliais, padėkomis. Ir kiti konkurso dalyviai, kurie parodė originalumą taip pat bus paskatinti dovanėlėmis.

2012 metų piešinių konkurso „Cigaretė – man ne draugė“ laureatai

Ačiū dalyvavusiems! Ypatinga padėka mokytojams, nepailstantiems ieškoti naujų idėjų, galimybių ugdyti kūrybingus mokinius.

 

 

Vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūros specialistė

Vida Jonutienė

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.