ILGO GYVENIMO PASLAPTYS: SVEIKA GYVENSENA, TYRAS ORAS, SAIKAS, BLAIVUMAS IR RAMUS GYVENIMAS
Header

MIRTIES PRIEŽASTYS RAJONE NESIKEIČIA

balandžio 26th, 2017 | Posted by Lina Balčiūnienė in Aktuali informacija - (Komentarai įrašui MIRTIES PRIEŽASTYS RAJONE NESIKEIČIA yra išjungti)

 

         Remiantis Higienos instituto pateiktais išankstiniais duomenimis, Kelmės rajone 2016 metais mirė − 498 žmonės, t. y. 44 asmenimis mažiau nei 2015 metais. Vyrų 2016 metais mirė daugiau nei moterų, o 2015 metais moterų mirė daugiau nei vyrų. (daugiau…)

KVIEČIAME Į KRAUJO DONORYSTES AKCIJĄ

balandžio 24th, 2017 | Posted by Lina Balčiūnienė in Aktuali informacija - (Komentarai įrašui KVIEČIAME Į KRAUJO DONORYSTES AKCIJĄ yra išjungti)

kvietimas i kraujo donoru akcija gegužės 4 d.

VARTOKIME MAISTĄ, KURIS TURI NAUDOS MŪSŲ ORGANIZMUI!

balandžio 14th, 2017 | Posted by Lina Balčiūnienė in Aktuali informacija - (Komentarai įrašui VARTOKIME MAISTĄ, KURIS TURI NAUDOS MŪSŲ ORGANIZMUI! yra išjungti)

maistas maista2Kelmės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro informacija (daugiau…)

balandžio 10th, 2017 | Posted by Lina Balčiūnienė in Aktuali informacija - (Komentarai įrašui yra išjungti)

Tevu mokykla-skelbimas

BALANDŽIO 7 d. – PASAULINĖS SVEIKATOS DIENA

balandžio 7th, 2017 | Posted by Lina Balčiūnienė in Aktuali informacija - (Komentarai įrašui BALANDŽIO 7 d. – PASAULINĖS SVEIKATOS DIENA yra išjungti)

Balandžio 7-ąją – minima pasaulinė sveikatos diena. Šiemet ji skiriama depresijai, siekiant ją išgyvenančius žmones paskatinti ieškoti pagalbos.

            Pasaulio sveikatos organizacijos analizė rodo, kad tikimybę susirgti depresija turi vidutiniškai kas penkta moteris ir kas dešimtas vyras. Depresija yra dažniausias suaugusių žmonių psichikos sutrikimas, o pagal sergamumo sukeliamą naštą atsiduria ketvirtoje vietoje tarp visų ligų.  Daugelis mūsų ne tik yra girdėję posakį „sveikata – brangiausias turtas“, bet ir įsitikinę jo teisingumu. Kai prispausti ligos ar šiaip užklupus kokiam nelemtam negalavimui atsiduriame poliklinikoje ar ligoninės palatoje, prisimename šią senolių išmintį ir dar kartą įsitikiname, kad sveikata iš tiesų yra brangesnė už bet kokius turtus ar pinigus. Savo sveikatai skiriame nemažai dėmesio. Vienas to įrodymų – įvairūs mūsų kasdien vartojami vitaminai, mineralai, maisto papildai, tapę neatskiriama dienos raciono dalimi. (daugiau…)

BALANDŽIO 6-OJI – SAUGAUS EISMO DIENA

balandžio 5th, 2017 | Posted by Lina Balčiūnienė in Aktuali informacija - (Komentarai įrašui BALANDŽIO 6-OJI – SAUGAUS EISMO DIENA yra išjungti)

             Įsibėgėjus pavasariui ir įvedus vasaros laiką, atrodytų, jog prieblanda ir prastas matomumas jau praeityje. Vis dėlto pavasarį per anksti nuvertinti saugumo svarbą nederėtų. Saugumą kelyje priminti siekia ne tik policijos pareigūnai, bet ir visuomenės sveikatos specialistai, pavasarį organizuojamos įvairios saugaus eismo kultūrą skatinančios šventės bei renginiai. Štai balandžio 6-ąją dieną Lietuvoje tradiciškai minima Saugaus eismo diena. (daugiau…)

PASAULINĖ GYVYBĖS DIENA

balandžio 5th, 2017 | Posted by Lina Balčiūnienė in Aktuali informacija - (Komentarai įrašui PASAULINĖ GYVYBĖS DIENA yra išjungti)

vanduo

„VAIKAS VAIKUI: GALIU PADĖTI TAU IR SAU“

balandžio 3rd, 2017 | Posted by Lina Balčiūnienė in Sveikatos priežiūra Kelmės rajono ugdymo įstaigose - (Komentarai įrašui „VAIKAS VAIKUI: GALIU PADĖTI TAU IR SAU“ yra išjungti)

Kovo 30 d. Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijoje vyko rajoninė moksleivių sveikatos konferencija „Vaikas vaikui: galiu padėti tau ir sau“. Konferencijoje dalyvavo 5-11 klasių mokiniai iš 8 Kelmės rajono  ugdymo įstaigų.
Konferenciją menine kompozicija atidarė Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos mokiniai, sveikinimo žodį tarė gimnazijos bei Kelmės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro direktorės. (daugiau…)