ILGO GYVENIMO PASLAPTYS: SVEIKA GYVENSENA, TYRAS ORAS, SAIKAS, BLAIVUMAS IR RAMUS GYVENIMAS
Header

sausio 25th, 2016 | Posted by Lina Balčiūnienė in Aktuali informacija - (Komentarai įrašui yra išjungti)

Praktiniai pirmosios pagalbos užsiėmimai

sausio 13th, 2016 | Posted by Lina Balčiūnienė in Aktuali informacija - (Komentarai įrašui Praktiniai pirmosios pagalbos užsiėmimai yra išjungti)

pagal.1           Pagrindinis šiuolaikinės medicinos tikslas yra pasipriešinti mirčiai. Nuostabiausia yra tai, kad šį mokslo stebuklą gali padaryti kiekvienas iš mūsų bet kur, panaudodamas tik savo rankas ir žinias. Apie 80 % staigios mirties atvejų įvyksta namuose. Iš jų apie 90 % žmonių, kuriuos ištiko staigi mirtis, miršta nepasiekę ligoninės. Todėl, kaip elgtis ištikus nelaimei, kaip teikti pirmą pagalbą – šiandien turėtų mokėti kiekvienas žmogus. Pirmoji pagalba – tai paprasčiausi tikslingi veiksmai ir būdai, kuriais, naudojant turimas medicinos ir kitokias priemones bei medžiagas išsaugojama nukentėjusiojo ar ūmiai susirgusio žmogaus gyvybė, sustabdomi sveikatai  žalingi veiksmai. Tuo tikslu, sausio 7 dieną Kelmės visuomenės sveikatos biure vyko praktiniai pirmosios medicininės pagalbos užsiėmimai, mokyklose dirbantiems sveikatos priežiūros specialistams. Praktinius užsiėmimus vedė Lietuvos paramedikų asociacijos vadovas Rytis Malašauskas ir Pirmosios medicinos pagalbos mokymo centro direktorė Irena Malašauskienė.
Niekada nesitikime papulti į tokią situaciją, kai reikia teikti pirmąją pagalbą, tačiau pasiruošę iš anksto žinosime, ką daryti. Išmanydami pirmosios pagalbos procedūras susiklosčius tokiai situacijai galėsime likti ramūs ir efektyviai veikti.

pagal.2pagal3 pagal4

Parengė Kelmės visuomenės sveikatos biuro specialistė Audronė Palubinskienė

KELMĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS BENDROJO UGDYMO MOKYKLŲ MOKINIŲ PROFILAKTINIŲ SVEIKATOS PATIKRINIMŲ 2015-2016 M. M. DUOMENŲ ANALIZĖ

sausio 11th, 2016 | Posted by Lina Balčiūnienė in Sveikatos priežiūra Kelmės rajono ugdymo įstaigose - (Komentarai įrašui KELMĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS BENDROJO UGDYMO MOKYKLŲ MOKINIŲ PROFILAKTINIŲ SVEIKATOS PATIKRINIMŲ 2015-2016 M. M. DUOMENŲ ANALIZĖ yra išjungti)

KELMĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS BENDROJO UGDYMO MOKYKLŲ MOKINIŲ PROFILAKTINIŲ SVEIKATOS PATIKRINIMŲ 2015-2016 M. M. DUOMENŲ ANALIZĖ

JUNGTINIŲ TAUTŲ, PASAULIO SVEIKATOS ORGANIZACIJOS IR LIETUVOS VYRIAUSYBĖS SKELBIAMOS ATMINTINOS DIENOS 2016 METAIS

sausio 11th, 2016 | Posted by Lina Balčiūnienė in Sveikatos kalendorius - (Komentarai įrašui JUNGTINIŲ TAUTŲ, PASAULIO SVEIKATOS ORGANIZACIJOS IR LIETUVOS VYRIAUSYBĖS SKELBIAMOS ATMINTINOS DIENOS 2016 METAIS yra išjungti)

Jungtinių Tautų, Pasaulio sveikatos organizacijos ir Lietuvos Vyriausybės skelbiamos atmintinos dienos 2016 metais. (daugiau…)