ILGO GYVENIMO PASLAPTYS: SVEIKA GYVENSENA, TYRAS ORAS, SAIKAS, BLAIVUMAS IR RAMUS GYVENIMAS
Header

VAIKŲ DEKLARACIJA DĖL SAUGOS KELIUOSE

kovo 31st, 2015 | Posted by VSB in Sveikatos priežiūra Kelmės rajono ugdymo įstaigose - (Komentarai įrašui VAIKŲ DEKLARACIJA DĖL SAUGOS KELIUOSE yra išjungti)

vaiku deklaracija

Nemokama paskaita: Naujagimio ir kūdikio maitinimas

kovo 31st, 2015 | Posted by VSB in Aktuali informacija - (Komentarai įrašui Nemokama paskaita: Naujagimio ir kūdikio maitinimas yra išjungti)
Nemokama paskaita: Naujagimio ir kūdikio gimimas (balandžio 17 d.)

Nemokama paskaita: Naujagimio ir kūdikio maitinimas (balandžio 17 d.)

Pasaulinė vandens diena

kovo 27th, 2015 | Posted by VSB in Aktuali informacija - (Komentarai įrašui Pasaulinė vandens diena yra išjungti)

Kražių gimnazijoje ir  Kelmės „Aukuro“ pagrindinėje mokykloje Kovo 20-23 dienomis buvo minima „Pasaulinė vandens diena“. Klasių valandėlių ir integruotų pamokų metu mokiniams sveikatos priežiūros specialistės papasakojo apie vandens svarbą žmogaus organizmui ir gamtai, aptarė su mokiniais kodėl ir kaip reikėtų tausoti vandenį.

Kražių gimnazijos 5 klasės mokiniai kūrė ženkliukus, kurie skatintų taupyti vandenį, jie buvo iškabinti gimnazijoje virš praustuvų, kad vis primintų gimnazijos mokiniams apie vandens taupymą.
Kelmės „Aukuro“ pagrindinės mokyklos 4 – 6 klasių mokiniai gamino vandens lašelius, kuriuose įrašė savo mintis apie vandenį. Iš lašelių sukurtas stendas, kuris eksponuojamas mokyklos valgykloje. Abiejuose mokyklose vyko akcija, kurios metu mokiniai buvo vaišinami vaisiais  ir daržovėmis pagardintu vandeniu. (daugiau…)