ILGO GYVENIMO PASLAPTYS: SVEIKA GYVENSENA, TYRAS ORAS, SAIKAS, BLAIVUMAS IR RAMUS GYVENIMAS
Header

Šiaurietiško ėjimo pamokos Kelmėje!

rugsėjo 21st, 2012 | Posted by VSB in Prevencinės programos - (Komentarai įrašui Šiaurietiško ėjimo pamokos Kelmėje! yra išjungti)

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro diena Kelmėje

rugsėjo 19th, 2012 | Posted by VSB in Prevencinės programos - (Komentarai įrašui Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro diena Kelmėje yra išjungti)

Užkrečiamosiomis ligomis Lietuvoje kasmet serga apie pusę milijono žmonių, o mirtingumo rodikliai ir toliau išlieka vieni didžiausių Europos Sąjungoje. Užkrečiamųjų ligų žala tiek asmens sveikatai ir jo gyvenimo kokybei, tiek šalies biudžetui yra milžiniška. Užkrečiamųjų ligų specialistai nuogąstauja, kad sergamumo užkrečiamosiomis ligomis statistika neatspindi tikrosios padėties, nes daugėja lėtinių, užslėptų infekcinių ligų formų. Pavyzdžiui, daugėja vaistams atsparios tuberkuliozės atvejų, manoma, kad hepatitu gali būti užsikrėtęs net kas 12-tas šalies gyventojas. Kita nerimą kelianti problema – sugrįžta jau išnykusiomis Europos regione laikytos ligos, tokios, kaip poliomielitas, tymai, kokliušas. To priežastys – didėjanti gyventojų migracija, per mažas dėmesys sveikatos profilaktikai, neigiamas, mitų kaustomas požiūris į imunoprofilaktiką ir mažėjanti vakcinacija, kuri gali apsaugoti nuo sunkiausių užkrečiamųjų ligų ir jų komplikacijų.

Atsižvelgiant į naujai kylančias grėsmes užkrečiamųjų ligų srityje, Kelmės visuomenės sveikatos biuras į Kelmę pasikvietė Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro specialistus, kurie vedė seminarus, skirtus sveikatos priežiūros specialistams, socialiniams darbuotojams, jaunimo organizacijoms ir  savivaldos atstovams.

(daugiau…)

Šiaurietiško ėjimo pamokos KELMĖJE

rugsėjo 7th, 2012 | Posted by VSB in Prevencinės programos - (Komentarai įrašui Šiaurietiško ėjimo pamokos KELMĖJE yra išjungti)

essay writer

Kelmėje lankėsi TAFISA!

rugsėjo 1st, 2012 | Posted by VSB in Prevencinės programos - (Komentarai įrašui Kelmėje lankėsi TAFISA! yra išjungti)

2012 metų birželio 1-osios dienos akimirkos (daugiau…)