ILGO GYVENIMO PASLAPTYS: SVEIKA GYVENSENA, TYRAS ORAS, SAIKAS, BLAIVUMAS IR RAMUS GYVENIMAS
Header

Author Archives: Lina Balčiūnienė

KONTAKTŲ ATSEKIMO IR INFORMAVIMO DĖL SAVIIZOLIACIJOS, ESANT COVID-19 GRĖSMEI, EIGA

sausio 13th, 2021 | Posted by Lina Balčiūnienė in Aktuali informacija - (Komentarai įrašui KONTAKTŲ ATSEKIMO IR INFORMAVIMO DĖL SAVIIZOLIACIJOS, ESANT COVID-19 GRĖSMEI, EIGA yra išjungti)

KELMIŠKIAMS SKIRTA KARŠTOJI LINIJA

lapkričio 30th, 2020 | Posted by Lina Balčiūnienė in Prevencinės programos - (Komentarai įrašui KELMIŠKIAMS SKIRTA KARŠTOJI LINIJA yra išjungti)

Kas gali tirtis?
Punktuose ėminius tyrimams gali priduoti visi Kelmės rajono gyventojai, tiek turintys COVID-19 ligai būdingus simptomus, tiek jų neturintys:
asmenys su klinikiniais simptomais (karščiavimas, kosulys, dusulys ir kt.),
artimą sąlytį su sergančiuoju turėję asmenys,
sergantieji COVID-19 infekcija asmenys (atliekami pakartotiniai tyrimai),
visi kiti Kelmės rajono gyventojai (su kodu „Kelmės profilaktiniai“).
Kaip atvykti į mobilų punktą?
Į mobilų patikros punktą galima atvykti:.
Savo asmenine transporto priemone.
Jeigu neturite galimybės atvykti į mobilų punktą savo transportu Kelmės r. savivaldybė vykdo pavėžėjimo paslaugą. Dėl saugaus pavėžėjimo reikia kreiptis telefonu pasiteiravimui: 8 659 8121
Į mobilų patikros punktą negalima vykti taksi automobiliu ar viešuoju transportu.

PAGALBOS TELEFONAI IR NUORODOS GYVENTOJAMS!

lapkričio 30th, 2020 | Posted by Lina Balčiūnienė in Prevencinės programos - (Komentarai įrašui PAGALBOS TELEFONAI IR NUORODOS GYVENTOJAMS! yra išjungti)

HIGIENINĖ RANKŲ DEZINFEKCIJA

lapkričio 30th, 2020 | Posted by Lina Balčiūnienė in Prevencinės programos - (Komentarai įrašui HIGIENINĖ RANKŲ DEZINFEKCIJA yra išjungti)

KVIEČIAME REGISTRUOTIS Į NEMOKAMAS PSICHOLOGO KONSULTACIJAS

spalio 15th, 2020 | Posted by Lina Balčiūnienė in Prevencinės programos - (Komentarai įrašui KVIEČIAME REGISTRUOTIS Į NEMOKAMAS PSICHOLOGO KONSULTACIJAS yra išjungti)

RUGSĖJO 22-OJI – DIENA BE AUTOMOBILIO

rugsėjo 22nd, 2020 | Posted by Lina Balčiūnienė in Aktuali informacija - (Komentarai įrašui RUGSĖJO 22-OJI – DIENA BE AUTOMOBILIO yra išjungti)

Diena be automobilio tradiciškai minima rugsėjo 22-ąją.  Ji suteikia unikalią galimybę atkreipti pasaulio lyderių, visuomenės ir suinteresuotų institucijų dėmesį į neigiamą transporto įtaką aplinkai ir žmonių sveikatai bei patiems prisidėti prie švarios aplinkos išsaugojimo. Visi gyventojai kviečiami nors vienai dienai „pamiršti“ savo automobilius ir pasirinkti kitą, aplinkai palankesnį susisiekimo būdą – eiti pėsčiomis, važiuoti dviračiu, paspirtuku ar riedučiais, naudotis viešuoju transportu ir pan.

(daugiau…)

KVIEČIAME REGISTRUOTIS Į NEMOKAMAS PSICHOLOGO KONSULTACIJAS

rugsėjo 16th, 2020 | Posted by Lina Balčiūnienė in Aktuali informacija | Emocinė parama ir pagalba Jums sunkioje gyvenimo situacijoje - (Komentarai įrašui KVIEČIAME REGISTRUOTIS Į NEMOKAMAS PSICHOLOGO KONSULTACIJAS yra išjungti)

PASAULINĖ SAVIŽUDYBIŲ PREVENCIJOS DIENA

rugsėjo 10th, 2020 | Posted by Lina Balčiūnienė in Aktuali informacija | Emocinė parama ir pagalba Jums sunkioje gyvenimo situacijoje - (Komentarai įrašui PASAULINĖ SAVIŽUDYBIŲ PREVENCIJOS DIENA yra išjungti)

 Savižudybė yra viena iš 20 pagrindinių mirties priežasčių visame pasaulyje.  Kiekvienas prarastas gyvenimas reiškia kažkieno parnerį, vaiką, tėvą, draugą ar kolegą. Kiekviena savižudybė paliečia maždaug 135 aplinkinius, kurie išgyvena stiprų sielvartą, kaltės jausmą ar kitaip paveikiami artimojo netekties.

(daugiau…)

RUGSĖJO 9-TOJI – VAISIAUS ALKOHOLIO SINDROMO DIENA

rugsėjo 9th, 2020 | Posted by Lina Balčiūnienė in Aktuali informacija - (Komentarai įrašui RUGSĖJO 9-TOJI – VAISIAUS ALKOHOLIO SINDROMO DIENA yra išjungti)

Kas yra vaisiaus alkoholinis sindromas (VAS)? Tai įgimtas sindromas, kurio galima išvengti, jei nevartojama alkoholio per nėštumą.

(daugiau…)

PAGALBOS TELEFONAI IR NUORODOS GYVENTOJAMS!

rugsėjo 4th, 2020 | Posted by Lina Balčiūnienė in Aktuali informacija - (Komentarai įrašui PAGALBOS TELEFONAI IR NUORODOS GYVENTOJAMS! yra išjungti)